Ve florbalu jsme třetí

V pondělí 12. 12. 2016 se žákyně naší školy zúčastnily okresního kola ve florbalu. Své síly postupně změřily proti domácímu týmu Gymnázia Krnov A, Gymnázia Krnov B, ZŠ Město Albrechtice A, ZŠ Město Albrechtice B, ZŠ Rýmařov. V prvním utkání nastoupily proti Rýmařovu, na hráčkách byla patrná nervozita a méně zkušeností…

pondělí 12. 12. 2016 se žákyně naší školy zúčastnily okresního kola ve florbalu. Své síly postupně změřily proti démácímu týmu Gymnázia Krnov A, Gymnázia Krnov B, ZŠ Město Albrechtice A, ZŠ Město Albrechtice B, ZŠ Rýmařov. V prvním utkání nastoupily proti Rýmařovu, na hráčkách byla patrná nervozita a méně zkušeností.První utkání po patnácti minutách skončilo v náš neprospěch 1:4. K druhému utkání nastoupily proti Městu Albrechticím B, které se turnaje jako Gymnázium B zúčastnilo mimo soutěž. Bohužel i tento zápas naše hráčky prohrály 0:4. Ve třetím zápase už byly vidět krásné gólové akce i z naší strany. Žákyně postupně získávaly více a více sebevědomí a už se v utkání mohly soupeři vyrovnat v osobních i dovednostních soubojích. Třetí utkání jsme vyhrály 3:0, k naší smůle se toto utkání do tabulky nezapisovalo. Ve čtvrtém zápase nastoupily naše hráčky proti favoritkám utkání gymnáziu A. V tomto vyhecovaném klání nestačily a prohrály 0:4. V posledním zápase je čekal tým Albrechtic A. Od začátku bylo patrné, že to bude vyrovnané a vyhrocené až do poslední minuty. Náš tým nakonec vybojoval cenné vítězství 3:2.
Žákyně si díky této výhře nakonec zajistily krásné a nečekané třetí místo.

Chválím holky, že i přes nezkušenost se snažily a bojovaly až do konce.

Sestava: Hofmanová, Jopková, Klimenková, Kremplová, Ovčáčková, Palánková, Schindlerová, Valentová, Vrbová