Hurá sníh…

Tak konečně jsme se dočkali! Děti ze 4. oddělení ŠD si zpříjemnily jedno odpoledne zimními radovánkami. Hned po obědě se vydaly ke kopci, který je asi jediný v blízkosti školy a pak to začalo….Bobování, jízda na sněžných lopatách i na obyčejných pytlích. A jezdilo se parádně.

Tak konečně jsme se dočkali! Děti ze 4. oddělení ŠD si zpříjemnily jedno odpoledne zimními radovánkami. Hned po obědě se vydaly ke kopci, který je asi jediný v blízkosti školy a pak to začalo….Bobování, jízda na sněžných lopatách i na obyčejných pytlích. A jezdilo se parádně.
Pohled na šťastné a rozesmáté tváře všech dětí, stál opravdu za to.
A tak budeme doufat, že nám trochu sněhu „Paní zima“ ještě přinese a děti si hry na sněhu ještě užijí do sytosti.
Moc rádi se děti vrátily zase do své družinky, kde si mohly pro změnu v teple hrát.

Text a foto: Okapalová L.

Následující