DO-RE-MI

Tichý dívčí hlásek, trémou vibrující hlas, ale i silné repující tóny chlapců jste možná mohli zaslechnout za dveřmi 1.C. Tam se totiž sešly děti z 1. a 4.oddělení ŠD, aby si společně zasoutěžily ve zpěvu. Spravedlivá porota prvňáků hodnotila výkony svých starších kamarádů a naopak třeťáci bodovali prvňáčky. A nebylo to jednoduché, děti se moc snažily, aby předvedly parádní výkon. Zpívalo se česky, ale i slovensky a anglicky. Děti si také navzájem předvedly písničky, které si nacvičily se svou paní vychovatelkou ve svých odděleních. Myslím, že všichni účinkující byli úžasní a také proto byli, kromě umístěných na prvních třech místech, oceněni i všichni ostatní. Všem účinkujícím ještě jednou moc gratulujeme!

Výsledky prvňáků:

1. ANETKA STACHOVCOVÁ