Anglický týden s rodilým mluvčím

Tento týden 30.1. – 2.2. 2017 je ve škole trochu jiný, než jsme zvyklí. Není to jen tím, že se v úterý rozdává vysvědčení, ale hlavně máme intenzivní kurz angličtiny s rodilým mluvčím.

Připadá nám to velice užitečné. I když na začátku moc nerozumíte, po čase se rozpovídáte. Určitě kurz zlepší naši angličtinu a upevní naše mezitřídní vztahy.

Komunikace s rodilým mluvčím je něco úplně jiného, než si povídat s učitelem. Nemůžete mluvit česky, protože by vám prostě nerozuměl.  Je to sice častokrát legrační dorozumívání “rukama a nohama”, ale přiznejme si, když se budete potřebovat domluvit třeba v cizině, někdy to jinak nepůjde.

Určitě se příští rok zúčastníme znovu a všem tenhle kurz doporučujeme.

text: V. Schindlerová a A. Slováčková (8.M)

Předchozí

Následující