Když má někdo „samé“…

Tak je důvod k oslavě. Když mají „samé“ všichni, je důvodů ještě více. Hned následující den děti dostaly dárek od „paní přírody“ v podobě nádherného sněhu. Letos jsme si sněhu moc neužili, tak hurá na něj. Sněhuláci, koulovaná i andělíčci ve sněhu je první, co každého napadne. Nic z toho si nikdo nesmí nechat ujít.

Vypečená zábava, radost z pohybu, úsměvy na tvářích a chuť soutěžit představovala naše „prázdninová párty“ v 1.A a v 6.oddělení ŠD. Tanec, hudba, soutěžení, přehled pohybových dovedností, nápady a chytré řešení úkolů bavilo všechny bez rozdílu. Ke správné oslavě nesmělo chybět občerstvení. Když rychle mizí z talířků, je vidět, že ani to nemělo chybu.
No řekněte? Když se Vám poštěstí zažít samé jedničky v celé třídě (oddělení)? Nám se to stalo!
Děti, moc Vám gratulujeme a přejeme hodně krásných chvil prožitých ve škole.

Bokischová L. a Hlaváčková J., 1.A a 6.odd.ŠD