První, třetí, pátá …

to nejsou jen lichá čísla, ale také umístění děvčat, která reprezentovala naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády. Ivana Pokorná, Aneta Mikolášová a Julie Boková bojovaly o nejlepší umístění mezi žáky a studenty základních škol a osmiletých gymnázií.

to nejsou jen lichá čísla, ale také umístění děvčat, která reprezentovala naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády. Okresní kolo se konalo v pátek 17.2. před jarními prázdninami v SVČ Méďa Krnov. Ivana Pokorná, Aneta Mikolášová a Julie Boková bojovaly o nejlepší umístění mezi žáky a studenty základních škol a osmiletých gymnázií okresu Bruntál, každá ve své kategorii. Své znalosti a dovednosti ukázaly ve třech testech – s atlasem, bez atlasu a nakonec v praktické části s výpočty. Děvčata nezklamala a svým umistěním na předních příčkách ukázala a potvrdila, že patří mezi nejlepší v okrese. Do krajského kola postupují první a druhá místa, a proto zásluhou Ivany Pokorné, žákyně 6.C třidy, která se umístila právě na vynikajícím 1. místě v kategorii A, budeme mít i v Ostravě 22.3., v krajském kole zeměpisné olympiády, svého zástupce. Velmi gratulujeme i Julii Bokové z 9.M za krásné 3. místo v kategorii C a Anetě Mikolášové ze 7.B za 5. místo v kategorii B. Děvčatům moc děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy a všem třem udělujeme velkou pochvalu.

Výsledková listina

Za kabinet zeměpisu Romana Janková