Tanec, ten nás baví a budeme slavní aneb Jak jsme natáčeli

Jen co se vrátili žáci 2.C a 7.B  po Vánocích do školy, dostali úkol nelehký a také neobvyklý. Nacvičit pro televizní pořad Rytmix na “DÉČKU” tanec. Tančili jsme na písničku, kterou určitě všichni dobře znáte: Gangnam Style od PSY. Nácvik tance nás moc bavil, s druháčkama nacvičovala p.uč. Iva Hoferková a se sedmáky p. as. Marek Bitomský. Využívali jsme každou malou chvilku, abychom zvládli taneční prvky a posléze celý tanec.

Jen co se vrátili žáci 2.C a 7.B  po Vánocích do školy, dostali úkol nelehký a také neobvyklý. Nacvičit pro televizní pořad Rytmix na “DÉČKU” tanec. Tančili jsme na písničku, kterou určitě všichni dobře znáte: Gangnam Style od PSY. Nácvik tance nás moc bavil, s druháčkama nacvičovala p.uč. Iva Hoferková a se sedmáky p. as. Marek Bitomský. Využívali jsme každou malou chvilku, abychom zvládli taneční prvky a posléze celý tanec.
 
19. ledna přišel den Dé a my se těšili na filmaře. Natáčení probíhalo v hale, ve třídě a také ve vestibulu pavilonu B. Všichni jsme se přesvědčili, že natáčení není vůbec jednoduché. Děti tancovaly tanec tolikrát, že se jim o něm i zdálo. Paní režisérka byla s tanečníky moc spokojená a pochválila je za vzornou přípravu.
 
Tak Vás všechny srdečně zveme na páteční vysílání na DÉČKU dne 3. března v 18.05 hodin! Kdo nestíhá, opakování pořadu bude v pondělí 6. března v 10.50 hodin.
 
S pozdravem 2.C a 7.B.  
                                                                            text : Iva Hoferková

 

 

Archivy