Už se těšíme na květnové okresní kolo Pythagoriády

Žáci 5.tříd a někteří žáci 4. tříd řešili příklady z matematické soutěže Pythagoriáda. Výsledky jsou více než skvělé. Máme 20 úspěšných řešitelů a 9 dalších zůstalo těsně před postupovými branami – chyběl jim pouhopouhý bod.

Žáci 5.tříd a někteří žáci 4. tříd řešili příklady z matematické soutěže Pythagoriáda. Výsledky jsou více než skvělé. Máme 20 úspěšných řešitelů a 9 dalších zůstalo těsně před postupovými branami – chyběl jim pouhopouhý bod.

Výsledková listina byla zaslána pořadatelům a čekáme, kteří z nich – doufáme, že všichni – budou pozváni do okresního kola, aby ukázali, jak si poradí s dalšími záludnými úlohami.

Všem žákům děkujeme za účast a těm, kteří se zúčastní okresního kola přejeme mnoho úspěchů.

Výsledky

Za všechny pedagogy Eva Nevídalová

Archivy