Talent ŠD

„Ten umí to a ten zas tohle“, to bylo heslo naší dovednostní soutěže, kde děti z I. oddělení mohly předvést své nadání, dovednosti, zručnost a důvtip. Představení byla velmi různorodá a samy děti byly překvapené nad šikovností svých spolužáků. Posuďte sami. Zpívalo se, recitovalo, kouzlilo a čarovalo, jojovalo, vyrábělo, nechyběla ani hra na hudební nástroje.

„Ten umí to a ten zas tohle“, to bylo heslo naší dovednostní soutěže, kde děti z I. oddělení mohly předvést své nadání, dovednosti, zručnost a důvtip. Představení byla velmi různorodá a samy děti byly překvapené nad šikovností svých spolužáků. Posuďte sami. Zpívalo se, recitovalo, kouzlilo a čarovalo, jojovalo, vyrábělo, nechyběla ani hra na hudební nástroje. Vojta nám zahrál krásnou skladbu na kytaru, Martinka na flétnu, Lubošek na foukací harmoniku a Vendulka na kazzo, což je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický „bzučivý„ zvuk, což bylo úžasné. Překvapením bylo i vystoupení „Hadího muže“ Maxe, který se svými končetinami dokázal neuvěřitelné věci. Vystoupení byla velmi originální a jejich hodnocení nebylo vůbec snadné. Děti si nakonec všechna vystoupení ohodnotily samy. Poslední 3 hlasy měl nezávislý porotce Vojta z III. oddělení, který svými body nakonec spravedlivě rozhodl. Všechny děti, které se na soutěž připravily, si zasloužily odměnu a velikou pochvalu za odvahu.

text a foto: Blanka Šrubařová

Archivy