Stříbro z kraje

Zatímco si ostatní děti užívaly ředitelského volna, vydala se krnovská výprava na krajské kolo soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentoval Tomáš Beeldman a vedl si výborně. Kromě toho, že si zachoval před soutěží naprostý klid, získal i úžasné 2.místo se ztrátou půl bodu na vítěze!

A jak celá soutěž probíhala? V první části se soutěžilo v poslechových dovednostech a v druhé části žáci diskutovali na vylosované téma, popisovali a porovnávali obrázky k určitému tématu a řešili několik zadaných situací.
Ještě jednou Tomovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci nejen školy, ale i Krnova.

kabinet JA