Modrá je dobrá

Dne 2. dubna byl Den autismu a také naše škola se rozhodla zapojit, proto jsme v pondělí všichni přišli v modrém. Den autismu je vyhlášeným světovým dnem porozumění lidem s autismem. Modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají lidé s autismem největší potíže.

Dne 2. dubna byl Den autismu a také naše škola se rozhodla zapojit, proto jsme v pondělí všichni přišli v modrém. Den autismu je vyhlášeným světovým dnem porozumění lidem s autismem. U nás ve škole máme několik žáků s touto poruchou. Také to byl jeden z důvodu, proč jsme se rozhodli zapojit. Modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají lidé s autismem největší potíže.

Tým asistentů pedagoga