Máme zlato !!

Ve středu 26. dubna šel vybraný tým nejrychlejších běžců prvního stupně naší školy na atletický stadion, kde proběhlo okresní kolo Štafetového poháru. I přes nepříznivé počasí žáci podali vynikající výkony, třikrát doběhli první a jednou druzí, na závěr je tedy čekaly zlaté medaile a pohár.

Ve středu 26. dubna šel vybraný tým nejrychlejších běžců prvního stupně naší školy na atletický stadion, kde proběhlo okresní kolo Štafetového poháru. I přes nepříznivé počasí žáci podali vynikající výkony, třikrát doběhli první a jednou druzí, na závěr je tedy čekaly zlaté medaile a pohár. 16. května nám držte palce, jedeme do Ostravy utkat se s dalšími šikovnými dětmi v krajském kole. Poděkování patří panu Smékalovi za podporu a pořízení fotografií.

text: Jana Franková