Natálka zářila na šachovém MČR

13. – 14. května 2017 se uskutečnilo v Malenovicích Mistrovství České republiky v šachu do 8 let. Obrovské překvapení nám připravila Natálka Zámarská, která svým 7. místem v konkurenci 29 nejlepších šachistek republiky, doslova šokovala.

13. – 14. května 2017 se uskutečnilo v Malenovicích Mistrovství České republiky v šachu do 8 let. ZŠJN v něm měla zastoupení v kategorii chlapců i děvčat. Obrovské překvapení nám připravila Natálka Zámarská, která svým 7. místem v konkurenci 29 nejlepších šachistek republiky, doslova šokovala. Získat 6 bodů z devíti možných – tak to je výkon!!! Jen tak dále. Zdá se, že se v Krnově rodí nový šachový talent.

MČR se rovněž zúčastnil Tadeáš Stříž. V jeho kategorii byla obrovská konkurence. Ve startovním poli 98 chlapců mu zisk 3,5 bodu stačil na 72. místo.

výsledky dívky

výsledky chlapci

Ing. Karel Handlíř

Archivy