Turnaj Žákovské ligy stolního tenisu

Ve čtvrtek 11. května 2017 se uskutečnil ve Sportovní hale ZŠJN, Krnov 7. ročník turnaje Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko. Turnaje se zúčastnilo pět družstev základních škol Mikroregionu Krnovsko, které se utkaly systémem každý s každým. Družstvo tvořili čtyři hráči a náhradník. 

Ve čtvrtek 11. května 2017 se uskutečnil ve Sportovní hale ZŠJN, Krnov 7. ročník turnaje Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko.
Turnaje se zúčastnilo pět družstev základních škol Mikroregionu Krnovsko, které se utkaly systémem každý s každým. Družstvo tvořili čtyři hráči a náhradník. Celkově bylo odehráno 10 utkání, které představovaly 80 zápasů ve dvouhrách hraných na dva vítězné sety. Po pětihodinovém klání dospěl turnaj k následujícím výsledkům a celkovému pořadí.

1. místo : ZŠ Město Albrechtice  – 4 vítězství, poměr zápasů 29 : 3

2. místo : ZŠ Krnov, Janáčkovo nám.  – 3 vítězství, poměr zápasů 21 : 11

3. místo : ZŠ Zátor,  – 2 vítězství, poměr zápasů 18 : 14

4. místo : ZŠ Třemešná ve Slezsku,  – 1 vítězství, poměr zápasů 11 : 21

5. místo : ZŠ Holčovice,  – 0 vítězství, poměr zápasů 1 : 31

Celý turnaj proběhl v přátelské a pohodové atmosféře a byl zpestřen možností zkusit si hru na malém stole tzv. „MINIPINKPONK“. Družstva obdržela poháry, krásné diplomy a ceny, tentokrát ve formě sladkostí.

Poděkování patří Mikroregionu Krnovsko a řediteli ZŠJN, Krnov Mgr. Karlu Handlířovi za pomoc při organizování turnaje a zhotovení velmi hezkých diplomů a všem vedoucím družstev za pomoc při rozhodování zápasů. Gratulace pak patří všem zúčastněným družstvům a hráčům.

Závěrem bych chtěl poblahopřát omlazenému družstvu stolních tenistů naší školy konkrétně Viktoru Zivčákovi ze třídy 5.B, Janu Šlachtovi, Josefu Hlaváčovi, Janu Stanislavovi, Arielu Fojtíkovi a Marku Novákovi, všichni jsou žáky třídy 6.C, za perfektní reprezentaci školy i Města Krnova a pomoc při přípravě turnaje. 

Největší odměnou pro nás organizátory, je spokojenost všech zúčastněných škol, zapálení a bojovnost všech hráčů, vysoká úroveň hry a příslib jejich účasti na 8. ročníku Turnaje Žákovské ligy stolního tenisu v roce 2018.

Ředitel turnaje Ing. Zdeněk Welna

Archivy