Začarovaná písnička

Naše úspěšná zpěvačka Anetka Adámková z 5. B si vyzpívala krásné ocenění poroty jako vítězka finálového kola 9. ročníku pěvecké soutěže handicapovaných spoluobčanů Začarovaná písnička. Anetka zazářila s písničkou Horehronie v kategorii 5 – 15 let.

Naše úspěšná zpěvačka Anetka Adámková z 5. B si vyzpívala krásné ocenění poroty jako vítězka finálového kola 9. ročníku pěvecké soutěže handicapovaných spoluobčanů Začarovaná písnička. Pěvecká soutěž se konala 17. května 2017 v nádherných prostorách kostela Svatého Václava u Přemka v Opavě, kterou pořádá Rotary klub Opava. Anetka zazářila s písničkou Horehronie v kategorii 5 – 15 let a měla kolem sebe tým muzikantů: pana Szászku a paní učitelky: Mrkvanovou, Frankovou, Vaňkovou. Je to krásná odměna za několikaměsíční pěvecký trénink. Anetko, blahopřejeme. Cílem Nadace Rotary je konat dobro na celém světě nejen v charitativní a výchovné, ale i v dalších oblastech rozvoje lidského společenství.
Každý by se měl na chvilku zastavit, vidět a poslechnout si tuto úchvatnou pěveckou soutěž. Byli jsme unešeni nádherou a tím, co se nikdy a nikde jinde nedá vidět. Nepopsatelné zážitky, úžasná atmosféra, velmi nadaní zpěváci z celé republiky, milá porota, skvělé výkony, slzičky štěstí, pokora, obdiv a respekt.

 

Martina Mrkvanová

Archivy