MČR družstev mladších žáků v šachu v Krnově

Ve dnech 16. – 18. června se uskuteční v Krnově v SVČ Méďa Mistrovství České republiky družstev mladších žáků v šachu. V týmu, který bude reprezentovat město Krnov, je celá řada šachistů z naší školy, kteří mají šanci se dostat do vytouženého 6 – členného reprezentačního týmu. 

Ve dnech 16. – 18. června se uskuteční v Krnově v SVČ Méďa Mistrovství České republiky družstev mladších žáků v šachu, kde si účast vybojovali přes krajské kolo svým 2. místem i šachisté TJ Lokomotiva Krnov. V týmu, který bude reprezentovat město Krnov, je celá řada šachistů z naší školy, kteří mají šanci se dostat do vytouženého 6 – členného reprezentačního týmu. Hlavní trenér Ing. Karel Záleský určil širší výběr: Bajtek Václav, Brettschneider Petr, Čech Petr, Muler Michal, Kolomazník Matěj, Šlachta Jan, Šťastná Alenka, Vajda Lukáš, Weczerek Jan, Zámarský Patrik.

Ing. Karel Handlíř – sekretář ŠO TJ Lokomotiva

Archivy