Krnov zpívá

Dne 20. 5. 2017 se poprvé potkaly na jednom jevišti krnovské dětské sbory. JANÁČKOVO BRUMENDO zahájilo celou akci zpěvem, radostí a nadšením. Celkem vystoupilo šest dětských sborů a na závěr si zazpívalo všech 140 dětí dohromady. Nádhera!!!

Dne 20. 5. 2017 se poprvé potkaly na jednom jevišti krnovské dětské sbory. JANÁČKOVO BRUMENDO zahájilo celou akci zpěvem, radostí a nadšením. Celkem vystoupilo šest dětských sborů a na závěr si zazpívalo všech 140 dětí dohromady. Nádhera!!! Všem se vystoupení moc povedlo a pro posluchače to byl jedinečný zážitek. Sál Střediska volného času doslova praskal ve švech, místa totiž zaplnily téměř tři stovky diváků.
Je úžasné, kolik krnovských dětí se věnuje hudbě a zpěvu. Šikulové!!! Na krátký sestřih se můžete podívat „zde“.
Nejen první den přehlídky Krnov zpívá 2017 se vydařil, ale i druhý den byl úchvatný. V Koncertní síni sv. Ducha zpívalo šest dospělých sborů, mj. i Komorní sbor Staccato. Zkuste na fotce spočítat, kolik zpěvaček – učitelek z naší školy najdete?! Je vidět, že Krnov a naše škola opravdu zpívá.

Martina Mrkvanová

Archivy