Dětský den ve ŠD

Co myslíte, podaří se Aladinovi splnit všechny úkoly všemocného sultána a získá krásnou Jasmínu za ženu? To byla otázka i pro děti, které zhlédly úvodní pohádku ve SVČ Méďa, kam se vydala všechna oddělení ŠD oslavit Den dětí.

A protože děti jsou hravé a soutěživé, samozřejmě Aladinovi pomohly. Ale nebylo to zas tak jednoduché……
Musely zvládnout „jízdu palácem“ na speciálních autíčkách nebo poskládat trativod, tak aby z něho tekla voda, v družstvech soutěžit, kdo více naplní svou misku vodou, kterou vymačkávaly pomocí houbiček, svou obratnost předvedly v překážkové dráze, umělecké nadání zase ve společné hře na „trubky“ nebo ve zdobení mandal pomocí lepidla a barevného písku a samozřejmě nechyběl ani nápoj lásky, který si děti samy namíchaly a ozdobily ovocem.
A jak to tak v pohádkách bývá, vše dobře dopadlo a Aladin za vydatné podpory všech dětí svou princeznu získal.
Nakonec posuďte sami v naší fotoreportáži.

Text a foto: Okapalová L.

Předchozí

Následující