Huráááá zvládli jsme to!

Poslech, čtení, psaní a rozhovor s porotou, to vše museli zvládnout účastníci mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny – Cambridge Young Learners English Tests (YLE). Skládají ji každoročně žáci 5. ročníku. Tato zkouška umožňuje žákům otestovat si úroveň svých jazykových dovedností v rámci celé Evropy.

Dojmy po absolvování zkoušky byly různé. Někteří žáci byli spokojeni, u některých převládaly smíšené pocity. Dlouhé čekání na výsledky se vyplatilo, protože všichni žáci byli v celkovém hodnocení úspěšní ! Blahopřejeme jim a přejeme hodně elánu a chuti do studia cizích jazyků.

text a foto: Alice Hlaváčová