Hrajeme si navzdory věku

Ve čtvrtek 22.6. 2017 proběhla další ze série akcí žákovského parlamentu naší školy s domovem seniorů , tentokrát s názvem ” Hrajeme si navzdory věku”.  18 členů žákovského parlamentu naší školy se vydalo do Domova pro seniory, aby si společně zasoutěžili.

Ve čtvrtek 22.6. 2017 proběhla další ze série akcí žákovského parlamentu naší školy s domovem seniorů , tentokrát s názvem ” Hrajeme si navzdory věku”.  18 členů žákovského parlamentu naší školy vyrazilo do Domova pro seniory, aby si společně zasoutěžili. Kdo si myslí, že se soutěžilo senioři versus děti, plete se. Senioři vytvořili společně s parlamenťáky družstva a soutěžili společně. Představte si, že z řad senionů byl o soutěže ještě větší zájem, proto byli v některých družstvech i tři senioři a jen dva žáci. Nikomu to ale nevadilo a házeli se kroužky, hráli petang, ověřovali své znalosti, shazovali plechovky a házelo se míčkem. Následovalo společné občerstvení a poté vyhlášení výsledků. Navzájem si děti a senioři vyměnili dárečky a už teď se těší na další společné setkání.

 

videodokument z akce

Bruntálský a krnovský region

Reportáž ve Zprávičkách na Déčku  Ze dne 24.6.

TV Polar

foto, text a video: Hana Wiedemanová

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy