Den řemesel

V pátek 23.6.2017 se všichni žáci 7. ročníků vydali na cestu do Města Albrechtic, kde je na Střední odborné škole a Zemědělské škole Město Albrechtice čekal den s řemesly. Každý si vyzkoušel dvě ze šesti řemesel. Zajímalo by vás jaká?…

V pátek 23.6.2017 se všichni žáci 7. ročníků vydali na cestu do Města Albrechtic, kde je na Střední odborné  škole  a Zemědělské škole Město Albrechtice čekal den s řemesly. Každý si vyzkoušel dvě ze šesti řemesel. Zajímalo by vás jaká?…Zahradník/ Florista, cukrář, kuchař, obráběč kovů, automechanik a obsluha CNC strojů. Automechanici vyvažovali kola, cukráři pekli a zdobili bábovky a linecké, floriséi přesazovali rostlinky a tvořili ze suchých kytiček pozornost pro maminky, obráběči vyráběli krabičku, a na CNC stroji vznikal nápis SŠZS. Dopoledne rychle uteklo a plni dojmů se žáci vrátili domů.

 

video ke shlédnutí zde

 

  text, foto, video: Hana Wiedemanová

Předchozí

Následující

Archivy