Prázdninový sportovní pohár 2017 – venkovní hřiště

Program letošních prázdnin se oproti minulým létům změnil. Zaměřil se na univerzálnost a širokou škálu sportovních disciplín, jak míčových, tak atletických a zahrnul průběh prakticky celých prázdnin. Družstva sestavená z hráčů od 7 do 13 let byla hodnocena jako celek.

Program letošních prázdnin se oproti minulým létům změnil. Zaměřil se na univerzálnost a širokou škálu sportovních disciplín, jak míčových, tak atletických a zahrnul průběh prakticky celých prázdnin. Družstva sestavená z hráčů od 7 do 13 let byla hodnocena jako celek. Mezi disciplíny patřily fotbal 4 + 1 hráč, malý fotbal 3 na 3 hráče, florbal 3 + 1 hráč ve sportovní hale, slalom s míčem, střelba penalt, střelba na figurínu „Karla“, střelba na koš basketbalovým míčem, trojskok z místa, hod kriketovým míčkem na cíl, přičemž se některé disciplína odehrály dva krát. Celkově se uskutečnilo 16 soutěžních disciplín, které byly ohodnoceny body a celkový součet určil konečné pořadí.

A jak to dopadlo?

Je možno říci, že každé za zúčastněných družstev dominovalo v některé disciplíně, družstva se neustále střídala v průběžném vedení a konečné pořadí určilo až závěrečné kolo 20.srpna 2017. V kopané bylo nejlepší družstvo „Itálie“, ve florbalu družstvo „České republiky, ve střelbě penalt a atletických disciplínách družstvo „Brazílie. Celkem bylo možno získat ve všech disciplínách 900 bodů.

Konečné pořadí Sportovního prázdninového poháru 2017

1.místo – družstvo „Itálie“ ve složení: Jáchym Odstrčil-kapitán, Jonáš Odstrčil, René Kožík, Matěj Nowak, Tomáš Zouhar, se ziskem 610 bodů
2.místo – družstvo „České republiky“ ve složení Daniel Launer-kapitán, Denis Petkovský, Adam Juroška, Jakub Jankovský, Jakub Roháček, se ziskem 540 bodů
3.místo – družstvo „Brazílie“ ve složení Janis Slepčík-kapitán, Tobias Holub, Samuel Gál, Matěj Slepčík, Dadiel Oláh, se ziskem 440 bodů

Slavnostní vyhlášení výsledků spojené s předáním pohárů a drobných cen se uskutečnilo v pátek 25.srpna 2017 za účasti pana ředitele Mgr. Karla Handlíře. Cílem turnaje bylo nejen sportování, ale taky dodržování zásad slušného chování a přístupu ke hře.

Organizátor a rozhodčí, Ing. Zdeněk Welna

Následující

Archivy