Slezská orlice pořádá nábor

Jako každý rok i letos je možné přihlásit se do volejbalového oddílu. Pracujeme s dětmi ve věku 6 – 18 let a pro každou kategorii jsou zařízeny oddělené tréninky vedené trenéry s licencí. Volejbal je organizován v několika na sebe navazujících stupních od minivolejbalu až po závodní týmy.

Jako každý rok i letos je možné přihlásit se do volejbalového oddílu. Pracujeme s dětmi ve věku 6 – 18 let a pro každou kategorii jsou zařízeny oddělené tréninky vedené trenéry s licencí. 

Volejbal je organizován v několika na sebe navazujících stupních od minivolejbalu až po závodní týmy.

Smyslem minivolejbalu je umožnit všem dětem, jak sportovním talentům, tak i méně zdatným zapálencům, osvojit si základní pohybové dovednosti a poznat sportovní atmosféru. Důraz je zároveň kladen na individuální přístup v malých tréninkových skupinách, kde je možno citlivě reagovat na individuální potřeby každého jedince. Věnujeme se základům všech sportovních disciplín tak, aby byl zajištěn všestranný tělesný rozvoj dětí. Trénujeme mrštnost, rychlost, dynamiku, učíme zásadám sportovního tréninku, klademe důraz na sportovní chování a toleranci v kolektivu. Zároveň malí sportovci získávají základní volejbalové dovednosti. Pro jejich realizaci pak zařizujeme pravidelné turnaje v minivolejbalu, které probíhají v Krnově cca 6 – 8x za sezónu. Minivolejbal je hra speciálně upravená pro začínající sportovce. Díky tomu si zahraje i naprostý nováček.

Do závodních týmů se dostávají dívky a chlapci, kteří mají předpoklady pro další volejbalový růst. Zde se již jedná o tréninky výkonnostního volejbalu. Na hráče a hráčky jsou kladeny vysoké nároky samozřejmě s ohledem na jejich věk a fyzickou i psychickou vyspělost. Hrajeme registrované turnaje (Krajský přebor žákyň i žáků, juniorů a juniorek). Hráči jsou registrovanými členy našeho sportovního klubu. Tréninky probíhají 3x týdně. Tady už to s volejbalem myslíme opravdu vážně.

Tréninky minivolejbalu: pondělí + středa 15:00-16:30

Tréninky starších: pondělí + středa 16:30 – 18:00, pátek 16:00 – 17:30 

Všechny tréninky probíhají v současné době na nejlepší sportovní hale nejen v Krnově, a to na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17.

V případě zájmu volejte 776463261, pište na [email protected] nebo přijďte osobně. 

text: M. Kopeček

VOLEJBALOVÝ ODDÍL TJ KRNOV

POŘÁDÁ

NÁBOR CHLAPCŮ I DÍVEK

 

KDE: SPORTOVNÍ HALA ZŠ JANÁČKOVO NÁMĚSTÍ

KDY: KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU od 15:00 do 16:30

KDO: KDOKOLIV OD 1. – 7. TŘÍDY

 

 

!!POZOR!!

VOLEJBALOVÁ PŘÍPRAVKA OBSAHUJE VÍCE

AKTIVIT, NEJEN VOLEJBAL. SOUČÁSTÍ JSOU

 GYMNASTIKA, ATLETICKÁ PRŮPRAVA, HRY,

                                                                                                      AKROBACIE A SPOUSTA DALŠÍCH VĚCÍ

 

 

MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT NA TELEFONU 776463261

 PŘÍPADNĚ OSOBNĚ U UČ. MARTINA KOPEČKA

NEBO SI PŘIJÍT VYZKOUŠET TRÉNINK ZDARMA

Archivy