SAH zahajuje pátou sezónu a nabízí příležitost i Tobě!

Soubor alternativní hudby (SAH) při ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí zahajuje již pátou hudební sezónu. Hrát v SAHu je unikátní příležitost pro milovníky hudby, kteří nemohou z jakýchkoli důvodů působit v již zavedených krnovských hudebních tělesech.

Soubor alternativní hudby (SAH) při ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí zahajuje již pátou hudební sezónu. Hrát v SAHu je unikátní příležitost pro milovníky hudby, kteří nemohou z jakýchkoli důvodů působit v již zavedených krnovských hudebních tělesech.

Máme široký žánrový záběr, kde si každý nástroj i hudebník najde své. Skladby jsou upraveny tak, aby je zvládl i žák základní školy, zároveň však neztrácí na své působivosti. 

Zkoušky probíhají v učebně HV na pavilonu A ve čtvrtek 16:00 – 17:00 hod., na programu jsou také pravidelná soustředění.

Vítáme zájemce o působení v našem orchestru. Máme zájem o hudebníky, kteří se nebojí výzev, chtějí něco zažít a dokázat. Chuť hrát je důležitější než to, na jaký nástroj hrajete a jak to umíte .

Přihlásit se můžete u vedoucího:

Martin Kopeček     [email protected]     776 463 261
 
Archivy