Republikové finále v plavání

Na konci minulého školního roku jsme se dozvěděli, že naše plavecké výsledky byly nejlepší na severní Moravě. Ve středu 13. září jsme se tedy vydali do Plzně změřit síly s dalšími 12 školami z celé republiky.

Vážení čtenáři našich stránek,
chtěli bychom se s Vámi podělit o velikou radost, kterou jsme zažili minulý týden. Ale hezky popořádku.

Na konci minulého školního roku jsme se dozvěděli, že naše plavecké výsledky byly nejlepší na severní Moravě. Ve středu 13. září jsme se tedy vydali do Plzně změřit síly s dalšími 12 školami z celé republiky. Cesta nám trvala více než sedm hodin, a proto jsme se šli večer protáhnout do parku a na trampolíny.

Druhý den ráno nás čekal nelehký úkol – dobře reprezentovat naši školu a získat co nejlepší umístění. A to se nám také povedlo. Ve štafetě družstev jsme byli šestí a ve štafetě čtveřic s deskou dokonce druzí! Sladká odměna v podobě ovocného dortu a bonbónů nám zpříjemnila dlouhou cestu domů.

Poděkování patří panu řediteli, který nás do soutěže přihlásil, a také paní vychovatelce Marcelce Jančičkové, ta nám věnovala i sobotní dopoledne a vypilovala náš styl :).

Na dopravu nám přispělo město Krnov a Klub rodičů.

SOUTĚŽÍCÍ ČTVRŤÁCI:
Štěpán Daňhel
Julie Servusová
Tadeáš Tabach
Adéla Weczerková
Sebastian Tököli
Tomáš Dědič
Matěj Konečný
Jindra Stanovská
Veronika Horáková
Nikolas Vrťo
Alice Richtárechová
Adem Abíd
Ivana Kočnarová

 

text a foto: Jana Franková

Archivy