Mléko a ovoce do škol

Také v letošním školním roce 2017/2018 bude na naší škole probíhat projekt Mléko a Ovoce do škol. Nově pak rozšířený o žáky 2. stupně.

UPOZORNĚNÍ !!!
I v letošním školním roce 2017/2018 bude na naší škole probíhat projekt Mléko a Ovoce do škol.

Mléko i ovoce do škol
Tento projekt je určen pro žáky 1. – 9. tříd a je zcela zdarma, a je na naší škole distribuován firmou OVOCENTRUM V+V s.r.o

b) SMS Premium
c) Platební kartou na internetu
Variabilní symbolem je celé číslo vytištěné nad čárovým kódem na kartičce

Bližší informace jak nabít kartu najdete na stránkách www.happysnack.cz.
Rodiče po přihlášení, v sekci Přihlásit / vstup pro rodiče, zde mají možnost sledovat výběry a kontrolovat stav účtu, popřípadě provádět individuální nastavení.

Na jedno dítě = jedno mléko = jeden vyučovací den.

Automat hlídá nároky dětí na dotované mléčné výrobky ve třech zúčtovacích obdobích
září – prosinec
leden – březen
duben – červen

Znamená to, že v automatu je nastaven počet vyučovacích dnů za každé období. Pokud má období září až prosinec 82 vyučovacích dnů, pak si dítě může odebrat 82 dotovaných mléčných výrobků.
Jakmile je nárok vyčerpán automat už další mléko nevydá.

Ovoce do škol
Tento projekt je určen pro žáky 1. – 5. tříd zcela zdarma a je na naší škole distribuován firmou OVOCENTRUM V + V s.r.o. Valašské Meziříčí, která bude v letošním školním roce dodávat do školy ovocné nebo zeleninové balíčky pro všechny děti na prvním stupni.

Moravcová Ivana
hospodářka školy