Přírodovědný klokan přilétá v říjnu

Již tradičně je jednou z prvních soutěží ve školním roce Přírodovědný klokan. Letošní ročník se uskutečnil 11.10.2017 a zúčastnili se ho žáci osmých a devátých tříd. Nelehký úkol zodpovědět 24 otázek měl prověřit znalosti a dovednosti žáků v oblastech matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu.

Již tradičně je jednou z prvních soutěží ve školním roce Přírodovědný klokan. Letošní ročník se uskutečnil 11.10.2017 a zúčastnili se ho žáci osmých a devátých tříd. Nelehký úkol zodpovědět 24 otázek měl prověřit znalosti a dovednosti žáků v oblastech matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu. Maximální bodový zisk byl 120 bodů. Všichni se nelehkých úkolů zhostili s nasazením a za to jim patří poděkování a pochvala.

Mezi 125 žáky se na prvních třech místech umístili:
1) Šupák Erik – 8.B – 79 bodů
2) Buřt Jindřich – 9.M – 76 bodů
3) Stejskalová Anna – 9.M – 72 bodů
Celkovou výsledkovou listinu si můžete prohlédnout ZDE. Pokud byste chtěli poměřit své znalosti s našimi žáky, můžete se na zadání podívat ZDE.
Všem zúčastněným žákům děkujeme a těšíme se za rok na viděnou s klokanem.

Text: I. Štěpánková

Předchozí

Archivy