V okresním finále ve stolním tenise základních škol jsme se neztratili

Ve středu 18. října 2017 se ve Vrbně pod Pradědem uskutečnilo Okresní finále ve stolním tenise základních škol. Naší školu reprezentovali žáci třídy 7.C Josef Hlaváč, Jan Šlachta, Jan Stanislav a Ariel Fojtík. V kategorii III., zahrnující ročníky narození 2006, 2005 a 2004 vybojovalo družstvo Základní školy Krnov, Janáčkovo náměstí celkové 3. místo po následujících výsledcích.

 

ZŠJN Krnov – ZŠ Rýmařov 3 : 4 /2 výhry Josef hlaváč, 1 výhra Jan Šlachta/
ZŠJN Krnov – ZŠ Vrbno pod Pradědem „B“ 4 : 0 /1 výhra Josef Hlaváč, 1 výhra Jan Šlachta, 1 výhra Ariel Fojtík, 1 výhra ve čtyřhře/
ZŠJN Krnov – ZŠ Vrbno pod Pradědem „A“ 3 : 4 / 2 výhra Josef Hlaváč, 1 výhra Jan Šlachta/
ZŠJN Krnov – ZŠ Zátor 4 : 0 / 1 výhra Josef Hlaváč, 1 výhra Jan Šlachta, 1 výhra Jan Stanislav, 1 výhra ve čtyřhře/

 

V turnaji naši kluci vybojovali 14 výher a prohráli pouze 8 utkání. Skutečně velmi těsně prohráli zápasy s pozdějším vítězem, družstvem Základní školy Vrbno pod Pradědem „A“ i družstvem Základní školy Rýmařov, která měla ve svých řadách registrované stolní tenisty. Za jejich přístup, bojovnost a vzájemné povzbuzování, které ukazují i přiložené fotografie, jim vyslovuji poděkování a těším se na další společné tréninky a sportovní akce.

Trenér kroužku stolního tenisu: Ing. Zdeněk Welna

Nejnovější příspěvky
Archivy