Bu, bu, bu – Halloween je tu!

A s ním spousta strašidel, čarodějnic, zombie a jiných hrůzostrašných příšer, za které se přestrojili žáci 3. a 4. tříd. Poté se společně přesunuli do Kofoly Music Clubu, kde pro ně byly přichystány nejrůznější čarodějné úkoly a soutěže.

A s ním spousta strašidel, čarodějnic, zombie a jiných hrůzostrašných příšer, za které se přestrojili žáci 3. a 4. tříd. Poté se společně přesunuli do Kofoly Music Clubu, kde pro ně byly přichystány nejrůznější čarodějné úkoly a soutěže (viz foto). Celé dopoledne bylo zakončeno volbou nejpovedenějších masek a nejlepších tanečníků. Nakonec se všechna strašidla šťastná vrátila do školy, kde se opět proměnila v žáky 3. a 4. tříd.

Závěrem by chtěly všechny příšery poděkovat panu M. Hradečnému a žákům 9. třídy pod vedením paní učitelky A. Hlaváčové, kteří nám pomohli vytvořit úžasnou strašidelnou atmosféru.

foto M. Klečka, text K. Nováková

Nejnovější příspěvky
Archivy