Soutěžíme s aTomíkem – aneb žijeme v době atomové!

Moji milí vědečtí přátelé, dovolte mi, abych vás všechny pozvala k soutěži ze světa atomů, významných osob chemie a fyziky a jaderné energie. Ale nebojte se, nebude to nic, s čím byste si neporadili. A kdybyste se náhodou dostali do úzkých, pomůže vám strejda google nebo teta wikipedia.

Moji milí vědečtí přátelé, dovolte mi, abych vás všechny pozvala k soutěži ze světa atomů, významných osob chemie a fyziky a jaderné energie. Ale nebojte se, nebude to nic, s čím byste si neporadili. A kdybyste se náhodou dostali do úzkých, pomůže vám strejda google nebo teta wikipedia.
A jak bude soutěž probíhat? Bude trvat celých pět měsíců. Každý měsíc bude nové zadání – několik otázek a křížovka. A na vás bude získat správné odpovědi a vypracovaný list odevzdat paní učitelce Štěpánkové do kabinetu Fy – Ch. Pracovní listy budou k dispozici každý měsíc v učebně fyziky – chemie na malé nástěnce. Body za všechny kola se budou sčítat a po pěti kolech vyhlásíme vítěze. O průběhu soutěže a výsledcích po každém kole se dozvíte na nástěnce u zadání soutěžních otázek.
První úkoly získáte od pondělí 13.11.2017. Takže ještě jednou zvu všechny žáky druhého stupně, kteří si chtějí zasoutěžit a dovědět se hravou formou něco nového, aby neváhali a soutěže se zúčastnili. Věřím, že vás bude co nejvíc. A nebojte, odměna pro ty nejlepší bude určitě sladká.

Text: I. Štěpánková

Archivy