Klíčenky pro dobrou věc

Milí rodiče, blíží se nám třídní schůzky a my věříme, že si, jako rodiče, při té zátěži zasloužíme prostě více péče! Proto pro vás Klub rodičů připravil na obou pavilonech malé překvapení – stoly s čajem, kávou a vodou zdarma.

Milí rodiče, blíží se nám třídní schůzky a my věříme, že si, jako rodiče, při té zátěži zasloužíme prostě více péče! Proto pro vás Klub rodičů připravili na obou pavilonech malé překvapení – stoly s čajem, kávou a vodou zdarma.

A až se osvěžíte, můžete si pro podporu našich dětí zakoupit výtisk prvního školního literární sborníku, který jsme vydali minulý rok. Podpoříte tak naše mladé spisovatele, básníky a ilustrátory v jejich letošním snažení. K prodeji budeme mít také krásné klíčenky, které děti vyráběly pro podporu klubového fondu pomoc ve škole.

Archivy