Tvůj nápad pro COOL školu

Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje akci Tvůj nápad pro COOL školu. Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Skvělé! Sestav tým kamarádů, nápad proberte, sepište nebo natočte a přihlaste se do soutěže. Soutěžit mohou třídní kolektivy, zájmové skupiny, oddíly i party kamarádů napříč ročníky školy. Nápadům se meze nekladou!

Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje akci Tvůj nápad pro COOL školu.

3 nejlepší projekty podpoříme v realizaci částkou 5 000.- Kč každý.

Podmínky soutěže zde.