Tvůj nápad pro COOL školu

Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje akci Tvůj nápad pro COOL školu. Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Skvělé! Sestav tým kamarádů, nápad proberte, sepište nebo natočte a přihlaste se do soutěže. Soutěžit mohou třídní kolektivy, zájmové skupiny, oddíly i party kamarádů napříč ročníky školy. Nápadům se meze nekladou!

Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje akci Tvůj nápad pro COOL školu.

Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Skvělé!

Sestav tým kamarádů, nápad proberte, sepište nebo natočte a přihlaste se do soutěže. Soutěžit mohou třídní kolektivy, zájmové skupiny, oddíly i party kamarádů napříč ročníky školy. Nápadům se meze nekladou!

3 nejlepší projekty podpoříme v realizaci částkou 5 000.- Kč každý.

Podmínky soutěže zde.

 

Nejnovější příspěvky
Archivy