Bronzové podruhé

I letos se žákyně zúčastnili Okresního kola ve Florbale, které se uskutečnilo v úterý 21.listopadu na Gymnáziu v Krnově. Tentokrát se turnaje zúčastnily čtyři týmy ZŠ Rýmařov, ZŠ Krnov Janáčkovo nám., Gymnázium Krnov a ZŠ Město Albrechtice.

I v takovém týmu, který jsme nakonec sestavili se dívky dokázaly probojovat k třetímu místu, kdy nám k lepšímu umístění stačilo jen málo.
Dívky se od začátku snažily a v každém zápase bylo vidět větší sebevědomí, přičemž nás střelecky podržela Schindlerová a v brance málo zkušená Plucnarová.

Sestava: Hofmanová, Klimenková, Kremplová, Plucnarová, Richtárechová, Schindlerová, Sofianidu

Zápasy:
ZŠ Krnov – ZŠ M.Albrechtice 4:2
Gym. Krnov – ZŠ Rýmařov 6:1
Gym. Krnov – ZŠ M. Albrechtice 5:0
ZŠ Krnov – ZŠ Rýmařov 2:3
ZŠ M. Albrechtice – ZŠ Rýmařov 3:3
ZŠ Krnov – Gym. Krnov 1:2

Konečně umístění:
1. Gymnázium Krnov
2. ZŠ Rýmařov
3. ZŠ Krnov
4. ZŠ Město Albrechtice

Děkuji žákyním za reprezentaci a účast v tomto turnaji.

Text a foto: Monika Veselková

Předchozí