Zvládli to!

Zajímá Vás kdo? No přece partnerské 1. a 6. třídy! Konečně nastal den, na který se nejvíce těšili žáci 6. tříd, protože konečně dostali “svého” prvňáčka. Na úvod setkání si vzájemně zazpívali písničku a poté si žáci 6. tříd vylosovali svého malého kamaráda, se kterým se pak chvíli povídali, aby se o sobě něco dozvěděli. 

Zajímá Vás kdo? No přece partnerské 1. a 6. třídy! Konečně nastal den, na který se nejvíce těšili žáci 6. tříd, protože konečně dostali “svého” prvňáčka. Na úvod setkání si vzájemně zazpívali písničku a poté si žáci 6. tříd vylosovali svého malého kamaráda, se kterým se pak chvíli povídali, aby se o sobě něco dozvěděli. Vzájemně zjistili, co má kdo rád a co mají společné. Následovala “pavučina”, kdy se stateční “prvňáčci” svěřili do rukou kamarádů “šesťáků”. Při opičí dráze zase museli důvěřovat starší děti mladším. Kamarádství bylo navázáno, děti si vzájemně vyměnily dárky, které si pro sebe připravily a už se těší na další společnou akci před Vánoci.


Text a foto: H. Wiedemanová

Projekt Spolu to zvládneme finančně podpořil Moravskoslezský kraj

Předchozí

Následující

Archivy