Angličtina s rodilým mluvčím

V tomto školním roce budeme mít v termínu od 16. 4. 2018 do 20. 4. 2018 již počtvrté možnost přivítat na naší škole rodilé mluvčí a absolvovat s nimi intenzivní kurz anglické konverzace. Děti budou mít možnost strávit 6 vyučovacích hodin denně v prostředí, kde budou vystaveni pouze angličtině.

V tomto školním roce budeme mít v termínu od 16. 4. 2018 do 20. 4. 2018 již počtvrté možnost přivítat na naší škole rodilé mluvčí a absolvovat s nimi intenzivní kurz anglické konverzace. Děti budou mít možnost strávit 6 vyučovacích hodin denně v prostředí, kde budou vystaveni pouze angličtině. S jazykem se budou seznamovat přirozenou cestou běžnou komunikací s lektorem, hrami a aktivitami, které pro ně mají lektoři připravené. Informace o kurzu děti dostaly od svých učitelů angličtiny už během října.
Protože kurz je nutné zajistit s velkým předstihem, je potřeba aby zájemci odevzdali přihlášky nejpozději do konce týdne tj. pátku 1.12.2017. abychom mohli pokračovat v organizaci kurzu. V případě malého počtu odevzdaných přihlášek bohužel nebude kurz možné realizovat.

Archivy