Mezinárodní jazyková zkouška

Letošní možnosti skládat zdarma zkušební verzi mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English využilo patnáct žáků 9. ročníku a většina z nich byla velmi úspěšná. Zkouška má označení PET a je na úrovni B1.

Letošní možnosti skládat zdarma zkušební verzi mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English využilo patnáct žáků 9. ročníku a většina z nich byla velmi úspěšná. Zkouška má označení PET a je na úrovni B1 Evropského referenčního rámce a momentálně odpovídá maturitní zkoušce. Skládá se ze čtyř částí ve kterých se hodnotí jednotlivé jazykové dovednosti: čtení, poslech, psaní a mluvení. Jelikož zkouška je velmi obtížná, někteří žáci se ještě potřebují v některých dovednostech zlepšit aby uspěli. Každý z žáků dostal osvědčení s podrobnou zpětnou vazbou, které mohou využít při dalším zdokonalování jazyka. Všem žákům děkujeme za účast a přejeme jim hodně úspěchů.

Kabinet JA

Archivy