Soutěžíme s angličtinou

Baví Tě angličtina? Chceš zúročit své dovednosti v angličtině? Jsi kreativní? Nudíš se doma? Rád/a soutěžíš o zajímavé ceny? Pokud je tvá odpověď na alespoň jednu z výše uvedených otázek ANO, můžeš se přihlásit do soutěží o zajímavé ceny.

Baví Tě angličtina? Chceš zúročit své dovednosti v angličtině? Jsi kreativní? Nudíš se doma? Rád/a soutěžíš o zajímavé ceny?

Pokud je tvá odpověď na alespoň jednu z výše uvedených otázek ANO, můžeš se přihlásit do soutěží o zajímavé ceny. Soutěže pořádají nakladatelství Oxford University Press, časopisy Bridge a Gate a Ministerstvo školství. Všechny potřebné informace najdeš na nástěnce vedle kabinetu cizích jazyků. Na požádání poskytneme letáček k jednotlivým soutěžím. Pokud budeš potřebovat něco objasnit nebo upřesnit, můžeš se obrátit na svého vyučujícího anglického jazyka, který Ti rád poradí.

Seznam soutěží: v závorce je uveden termín odevzdání a doporučený ročník

1 FANTASY LAND ( do 15.ledna 2017, 5. – 9. ročník)

2 MY LIFE & MY WORLD (do 15.ledna 2017, 5. – 9. ročník)

3 SMILE (do 15.prosince 2017, 8. – 9. ročník)

4 FILM STORYBOARD (do 15.ledna 2017, 7.- 9.ročník)

Hotové práce odevzdávejte k určenému datu do kabinetu cizích jazyků. Těšíme se na vaše díla:-)

Kabinet JA

Archivy