Vitamínů není nikdy dost!

Teď už to vědí i všechny děti z II.oddělení ŠD. Ve čtvrtek 30.11. jsme si povídali o vitamínech, zdravých a nezdravých potravinách, a také o tom, jak se v zimě správně oblékat. Jako prevenci proti nemocem a pro dostatek vitamínů, jsme si usušili jablíčka.

Teď už to vědí i všechny děti z II.oddělení ŠD. Ve čtvrtek 30.11. jsme si povídali o vitamínech, zdravých a nezdravých potravinách, a také o tom, jak se v zimě správně oblékat. Jako prevenci proti nemocem a pro dostatek vitamínů, jsme si usušili jablíčka.

Děti utvořily skupinky, každý si nachystal na stůl své jablíčko a dali jsme se do práce. Pro některé z nás to byla výzva, ale všichni se ji postavili čelem. Krájení proběhlo na jedničku a obešli jsme se bez zranění 🙂

Po úklidu si každá skupinka vystřihla a nalepila na papír obrázky zdravých a nezdravých potravin. Samozřejmě tohle pro nás taky nebyla žádná těžká práce. Nakonec jsme si společně všechno zopakovali.

Děti byly opravdu moc šikovné a už se těšíme na to, až si zbaštíme usušená jablíčka:)

text a foto: Dominika Snášelová

 

Nejnovější příspěvky
Archivy