Zlatý double v šachu

Vynikající výsledek zaznamenaly naše šachová družstva v okresním finále v šachu družstev žáků základních škol a gymnázií. V kategoriích mladších i starších žáků postupují jako vítězové do krajského finále.

Vynikající výsledek zaznamenaly naše šachová družstva v okresním finále v šachu družstev žáků základních škol a gymnázií. V kategoriích mladších i starších žáků postupují jako vítězové do krajského finále.

Družstvo mladších žáků “A” ve složení M. Jaššo, D. Ziakas, M. Kolomazník, T. Stříž pojede jako vítěz okresního kola bojovat o postup na MČR do Frýdku Místku. Béčko osadilo krásné 4. místo.

Družstvo starších žáků “A” ve složení J. Šlachta, V. Anděl, P. Čech a T. Novák se po vítězství v okresním kole poperou o postup na MČR v domácích podmínkách v Krnově 18. ledna, kdy na krajské finále přivítame 12 nejlepších družstev kraje. Nádherné umístění vybojovalo také naše “béčko”, které si odnáší bronzové medaile.

Gratulujeme a děkujeme TJ Lokomotivě Krnov za spolupráci a přípravu žáků.

.
výsledky – mladší žáci
výsledky – starší žáci
výsledky – dorostenci

                                                                                                                                                                     Text K. Handlíř a foto M. Klečka

Archivy