Den plný andělů

6. prosince se všichni druháčci proměnili v andílky. Celé dopoledne plnili různé andělské úkoly jako např. chůzi po nebeské cestě, pojídání andělského mlsu nebo skládání obrázků Mikuláše, Čerta a Anděla s přiřazováním jejich vlastností.

6. prosince se všichni druháčci proměnili v andílky. Celé dopoledne plnili různé andělské úkoly jako např. chůzi po nebeské cestě, pojídání andělského mlsu nebo skládání obrázků Mikuláše, Čerta a Anděla s přiřazováním jejich vlastností. Kromě toho stačili také vyplnit pracovní list s andělskou tématikou i vyluštit tajenku k čtenému příběhu. Na závěr si každý jednoho pěkného anděla vyrobil.

Děti si celý den parádně užily. A co je čekalo za splněné úkoly?
Samozřejmě andělsky sladká odměna!

učitelky 2. tříd

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy