3 v 1

Kdo si dá kafe 3 v 1? Minulý týden potřebovali nejen dospělí – naši učitelé pěveckého sboru spoustu kávy a energie, ale i malí zpěváci potřebovali spoustu sil na 3 koncerty v 1 týdnu. Prosinec je neúprosný. Jako každoročně.

Kdo si dá kafe 3 v 1? Minulý týden potřebovali nejen dospělí – naši učitelé pěveckého sboru spoustu kávy a energie, ale i malí zpěváci potřebovali spoustu sil na 3 koncerty v 1 týdnu. Prosinec je neúprosný. Jako každoročně.Přesto jsme zvládli nápor koncertů. Všechny měly své kouzlo. Dětský pěvecký sbor vystupoval: 4. 12. na Adventních trzích na náměstí v Krnově v převlecích andělů a čertů. Mrzlo, padaly sněhové vločky a náměstím byl slyšet zpěv vánočních písní. 

Dne 7. 12. zpestřili andílci svým nebeským zpěvem vánoční posezení všem zaměstnancům školy a 10. 12. se rozezněla Koncertní síň sv. Ducha lidovou muzikou. Janáčkovo brumendo bylo hostem cimbálové muziky Cvilíňa, se kterou si zazpívalo několik vánočních koled a kancionálů.
Náročný pěvecký týden se podařil na výbornou. Ale pozor! Nekončíme. Naopak. Užíváme si vánoční atmosféru plnými doušky.

Příští týden potěšíme babičky a dědečky v Domově seniorů svým koncertem a dne 21.12. zakončíme letošní rok andělsky-čertovským vystoupením v KS sv. Ducha. Jste srdečně zváni do síně od 16:00 hodin.

Archivy