Vánoce už opravdu přicházejí …

V rámci projektu Jsem Laskavec navázali žáci 8.C v listopadu 2017 spolupráci s dětským domovem v Lichnově a v pátek 8.12. jsme se tam vrátili zpět, abychom si společně zpříjemnili předvánoční čas výrobou vlastnoručně upletených vánoček. Společně s dětmi z Lichnova jsme strávili zajímavý a příjemný, vánoční hudbou podbarvený podvečer u vánočního stromečku.

V rámci projektu Jsem Laskavec navázali žáci 8.C v listopadu 2017 spolupráci s dětským domovem v Lichnově a v pátek 8.12. jsme se tam vrátili zpět, abychom si společně zpříjemnili předvánoční čas výrobou vlastnoručně upletených vánoček. Společně s dětmi z Lichnova jsme strávili zajímavý a příjemný, vánoční hudbou podbarvený podvečer u vánočního stromečku. Navíc jsme se od profesionálního pekaře naučili péct vánočky, se kterými jsme se potom mohli pochlubit doma. Bohužel se nám nepodařilo vyfotit ani jednu upečenou vánočku. Zmizely totiž dřív, než bys řekl švec. Tak byly vynikající….snad příští rok.

text a foto: Ilona Došlíková Jordan

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy