Vánoční turnaj ve stolním tenise 2017

Letošní, již tradiční Vánoční turnaj ve stolním tenise jsme pojali trochu jinak. Hráči byli rozdělení do dvou skupin podle výkonnosti a to na začínající hráče a pokročilé hráče. Ve skupině začínajících hráčů se se bojovalo systémem každý s každým a ve skupině pokročilých hráčů se hrálo vyřazovacím systémem.

Letošní, již tradiční Vánoční turnaj ve stolním tenise jsme pojali trochu jinak. Hráči byli rozdělení do dvou skupin podle výkonnosti a to na začínající hráče a pokročilé hráče. Ve skupině začínajících hráčů se se bojovalo systémem každý s každým ve dvou vzájemných zápasech hraných na dva vítězné sety. Ve skupině pokročilých hráčů se hrálo vyřazovacím systémem, tzv. pavoukem na tři vítězné sety s následnými zápasy o celkové pořadí.

Turnaj proběhl v průběhu dvou tréninků, ve středu 13. prosince 2017, kdy se uskutečnily vyřazovací zápasy a ve středu 20. prosince 2017, kdy se uskutečnily zápasy o konečné pořadí. To vše se uskutečnilo před zraky pozvaných rodičů, dědečků a přátel. Navodila se fantastická vánoční atmosféra, do které jsme zapojili všechny pozvané hosty, tím že si zahráli stolní tenis se svými ratolestmi včetně naší oblíbené „obíhačky“.

Všem zúčastněným hráčům jsme předali drobné ceny, pamlsky, popřáli si příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a dobré nálady v roce 2018. Zároveň jsme si slíbili, že se takto budeme scházet častěji, opět při Velikonočním turnaji 2018.

Výsledky skupiny začínajících hráčů:

1. místo Matěj Konečný
2. místo Vojta Halíř a Tomáš Velička
3. místo Jan Křištof

Výsledky skupiny pokročilých hráčů:
1. místo Jan Šlachta
2. místo Josef Hlaváč
3. místo Jan Stanislav
4. místo Petr Čech
5. místo Ariel Fojtík
6. místo Patrik Zámarský
7. místo Marek Novák
8. místo Tomáš Snihota

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za přístup, docházku a výrazná herní zlepšení v roce 2017. Ke konci měsíce ledna 2018 bude na webových stránkách školy uveden aktualizovaný výkonnostní žebříček kategorie začínajících a pokročilých hráčů za období září 2017 až leden 2018.

Vše nejlepší v roce 2018 přeje trenér Ing. Zdeněk Welna.

Nejnovější příspěvky
Archivy