SAH oslavil zimní slunovrat

Vydařeným koncertem v síni sv. Ducha v Krnově oslavil Soubor alternativní hudby při ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 už počtvrté zimní slunovrat. Kvalitu koncertu podpořila velmi decentní, ale působivá světelná show hned při úvodní skladbě Madagaskar.

Vydařeným koncertem vsíni sv. Ducha vKrnově oslavil Soubor alternativní hudby při ZŠ Krnov,Janáčkovo náměstí 17 už počtvrté zimní slunovrat. Kvalitu koncertu podpořila velmi decentní, alepůsobivá světelná show hned při úvodní skladbě Madagaskar. Repertoár SAH připravil velmi pečlivě a jako každý slunovrat i tentokrát si diváci užili hudební překvapení v podobě skladby Atlantida. Zatím nejlepší koncert SAHu v celé jeho historii byl umocněn kvalitním nazvučením firmou ZZ Music.
SAH si výstup zopakoval i na Silvestra, a to ve Vrbně pod Pradědem, kde působil 31. 12. odpoledne v rámci akce „Výstup na Mirkův pramen“.

Nejnovější příspěvky
Archivy