Přebor škol – výsledky

Pohled na tabulky krajských přeboru 4-členných družstev škol, jasně vypovídá, že patříme k absolutní krajské špičce. Postavení bezkonkurenčního Frýdku Místku je naprosto jasné (Beskydská šachová škola to je fenomén evropského kalibru). Všimněte si, kdo zůstal za námi?

Od 1. ledna získal náš šachový oddíl mládeže Statut Krajského tréninkového centra mládeže (KTCM), jehož součásti jsou i šachisté z Města Albrechtic.
Družstvo ZŠJN 1. – 5. třída, obsadilo 3. nepostupové místo. Poněvadž jsme v letech 2016 a 2017 byli účastníky Mistrovství ČR (2. místo a 6. místo) ve Zlíně, požádali jsme Český šachový svaz o přidělení divoké karty. Zda nám bude přidělena je ve hvězdách, musíme doufat, že naše KTCM má již dnes tak silnou pozici, že jediné volné místo bude přiděleno našemu družstvu..

výsledky 1.- 5. třída

výsledky 6.- 9. třída

Ing. Karel Handlíř – sekretář ŠO

Následující

Archivy