Masopustní veselí ve ŠD

Co se děje? Proč ty děti tak spěchají z obídku zase zpátky do školy? Odpověď je jednoduchá, těšily se na karneval, který je čekal v naší tělocvičně.

Tak šup, šup, převléknout do masek a kostýmů a už se to po chodbách míhalo různorodými postavičkami, klidně jste mohli zahlédnout zajíce, tygry, včelku, kuře, kostlivce i princezny…

A bylo veselo, tančilo se, soutěžilo. Děti musely splnit celkem deset úkolů. Nejenže musely prokázat svou ohebnost a obratnost, ale i spolupráci se svými kamarády.

Vůbec ale nešlo o to, kdo bude první nebo druhý, vítězem byl každý, kdo si zábavné odpoledne užil a odcházel domů s úsměvem.

Text a foto: Okapalová L.