Průběžný výkonnostní žebříček stolních tenistů

V období od 1.listopadu do 30. ledna se v rámci kroužku stolního tenisu odehrál průběžný výkonostní turnaj jak ve skupině pokročilých, tak ve skupině začátečníků. Turnaje pokročilých se účastnilo 10 hráčů a v turnaji začátečníků hrálo 6 žáků. Všem hráčům blahopřejeme a těšíme se na turnaj Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko.

V období od 1.listopadu do 30. ledna se v rámci kroužku stolního tenisu odehrál průběžný výkonostní turnaj jak ve skupině pokročilých, tak ve skupině začátečníků. Turnaje pokročilých se účastnilo 10 hráčů a v turnaji začátečníků hrálo 6 žáků. Všem hráčům blahopřejeme a těšíme se na turnaj Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko, který se uskuteční 10. května 2018 v naší hale a naši hráči nás budou jistě dobře reprezentovat.

 

Výsledky skupiny pokročilých

Výsledky skupiny začátečníků

vedoucí kroužku – Ing. Zdeněk Welna

Archivy