Školní kolo olympiády v anglickém jazyce zná vítěze

23. ledna 2018 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho 10 žáků z každé kategorie (6.-7.ročník, 8.-9.ročník). Byli to žáci, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů v celoškolním písemném kole.

23. ledna 2018 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho 10 žáků z každé kategorie (6.-7.ročník, 8.-9.ročník). Byli to žáci, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů v celoškolním písemném kole.
Soutěžící měli za úkol popsat obrázek a hovořit na vylosované téma-rodina, škola, domácí mazlíčci, kamarádi nebo řešit situaci.
Všichni soutěžící porotu příjemně překvapili svými jazykovými dovednostmi a rovněž pobavili svým smyslem pro humor. Rozhodování o tom, kdo postoupí do okresního kola, bylo velmi obtížné, protože soutěžící byli opravdu skvělí! Děkujeme všem za účast:-)

6.-7. ročník

1. místo Marie Hyblerová 6.C
2. místo Matěj Cekota 6.A
3. místo Viktorie Kovalová 7.C
Tadeáš Chwistek 6.A

8.-9. ročník

1.místo Tomáš Beeldman 9.M
2. místo Miriam Raidová 8.A
3. místo Patrik Kurtiš 8.B

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou prezentaci angličtiny, přejeme mnoho osobních úspěchů a vítězům blahopřejeme.
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce se koná 16. února v SVČ Méďa. Tomáš Beeldman bude tentokrát obhajovat své vítězství ve vyšší kategorii která je určena pro víceletá gymnázia. Miriam RaidováMaruška Hyblerová nás budou reprezentovat ve svých kategoriích pro základní školy. Všichni jim držíme pěsti.

Kabinet JA

Archivy