Zveme Vás na školní večírek

Milí rodiče, prarodiče, pedagogové, přátelé školy, srdečně vás zveme na školní večírek! Koná se v pátek 16. března 2018 od 19:00 hodin v sále KOS Krnov na Ježnické ulici. Místenkové lístky v ceně 150 Kč jsou již v prodeji na recepci školy u paní Moravcové. Čeká na Vás bohatě zásobený bar /s úžasnou obsluhou, možná i s překvapením/, občerstvení, drobné soutěže, kapela BT mini, fotokoutek, školní tabule… Pokud se na večírek chystáte, neváhejte s nákupem místenek. V minulém roce jsme měli vyprodáno během jednoho týdne!

Milí rodiče, prarodiče, pedagogové, přátelé školy, srdečně vás zveme na školní večírek! Koná se v pátek 16. března 2018 od 19:00 hodin v sále KOS Krnov na Ježnické ulici. 

Místenkové lístky v ceně 150 Kč jsou již v prodeji na recepci školy u paní Moravcové. Čeká na Vás bohatě zásobený bar /s úžasnou obsluhou, možná i s překvapením/, občerstvení, drobné soutěže, kapela BT mini, fotokoutek, školní tabule…..

Pokud se na večírek chystáte, neváhejte s nákupem místenek. V minulém roce jsme měli vyprodáno během jednoho týdne!

Rodiče, kteří se na večírek nechystají, bychom rádi požádali o zakoupení sponzorské vstupenky. Dostanou je všichni žáci školy od svého třídního učitele. Částku za jednu nebo dvě vstupenky můžete poslat po své ratolesti zpět přímo třídnímu učiteli. Cena jedné sponzorské vstupenky je 50 Kč. Získaná částka slouží k podpoře školních projektů a žákovských soutěží. Děkujeme!

Uvítáme také drobné ceny do tomboly: věcnou cenu, dárkovou poukázku, poukázku na osobní službu /hlídání dětí apod./, jedlý dárek /dort, koláč, domácí specialitu/.

Těšíme se na společné setkání!

Více: http://www.klub-rodicu.estranky.cz/

Nejnovější příspěvky
Archivy