Máme zlato!

V pátek 16. února 2018 proběhlo v SVČ Méďa okresní kolo soutěže v jazyce anglickém. My jsme byli u toho a slavili jsme úspěch. Tomáš Beeldman z 9.M vyhrál 1. místo a to nejen ve své kategorii, ale i v kategorii pro žáky víceletých gymnázií. Miriam Raidová z 8.A se sice neumístila na stupních vítězů, ale projevila výborné komunikační dovednosti a jako jedna z mála získala nejvyšší počet bodů v náročné konverzační části. Maruška Hyblerová z 6.C byla jednou z nejmladších soutěžících a neztratila se. Skvěle zvládla jak písemnou tak poslechovou část.

Všichni soutěžící nám udělali velkou radost. Děkujeme jim za reprezentaci školy a přejeme, aby je angličtina stále bavila. Tomáši Beeldmanovi držíme palce v krajském kole v Ostravě 22.3. 2018.

kabinet JA